ГІП Матвієнко Д. О. Проєктне бюро

Будівельні технології

  • dmatvienko57@gmail.com
  • +380505912420 (Viber); +380673235703

Розробка ПВР

Вид проєктно-технологічної документації, яка розробляється на основі робочої документації та проекту
організації будівництва і визначає та деталізує технологію, організацію та умови виконання будівельних робіт.
Будівельні роботи виконують на підставі ПВР та/або технологічних карт.
ПВР має містити рішення з технології та організації виконання будівельних робіт на об’єкті будівництва (реконструкції) або окремих його черг, пускових комплексів, окремих видах чи етапах робіт, а також перелік необхідної виконавчої документації.
ПВР розробляється на підставі робочої документації та ПОБ і має передбачати заходи із забезпечення якісного, безпечного і своєчасного виконання робіт.
При розробленні ПВР до уваги беруться характеристики матеріалів і конструкцій, задіяних будівельних машин, обладнання, технічних засобів, а також умови виконання робіт.
У разі виконання робіт в умовах ущільненої забудови враховуються матеріали технічного обстеження прилеглих об’єктів, а також вимоги до виконання робіт в таких умовах.
Перелік ПВР, необхідних для будівництва (реконструкції) об’єкта, та ступінь їх деталізації встановлюється з урахуванням обсягів робіт, їх складності та ступеня механізації, розподілу між виконавцями, поетапних змін виробничих умов, категорії складності об’єкта будівництва, категорії відповідальності окремих конструкцій тощо.

3.jpg
3.jpg